OFERTA

Teens

Dla nastolatków i młodzieży

Jak zaczynamy?

Kursy języka angielskiego ogólnego, prowadzone są 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne ( 1,5 godziny zegarowej ), w grupach wiekowych na odpowiednich stopniach zaawansowania.

Selekcja do grup odbywa się na podstawie 3-częściowego testu, który sprawdza zaawansowanie każdego elementu językowego.

Ale nie bójcie się !!!!! To nie jest test na żadną ocenę, chodzi o optymalną kwalifikację językową. Tak, aby w efekcie końcowym trafić do grupy o takim jak wy stopniu zaawansowania

Jak to robimy?

Zajęcia prowadzone są w bardzo interesujący sposób, który sprawia że każdy uczeń i student jest czynnie w nie zaangażowany i w pełni, efektywnie je wykorzystuje (nie tracąc pieniędzy swoich rodziców ). Są niestety też ujemne strony tej sielanki. A mianowicie zadania domowe częste testy sprawdzające. Ale jeżeli razem dojdziemy do wniosku, że waszym podstawowym celem jest nauczenie się języka angielskiego to niestety takie metody są niezbędne. Sami wiecie jak to jest ….. nie chce mi się ,…….. mam randkę ,…….etc. etc.

Ale, ale .. wasz wysiłek może się opłacić. Naszym podstawowym celem jest przygotowanie was do egzaminów językowych, które otworzą wam drzwi do uczelni zagranicznych i przydadzą się w znalezieniu świetnej pracy.

Close Menu